Planuojant keliones, svarbu atsižvelgti į sezoniškumą, kad galėtumėte mėgautis geriausiomis sąlygomis ir išnaudoti atostogas maksimaliai. Čia pateikiame rekomendacijas, kur keliauti kiekvienu metų laiku, kad jūsų kelionė būtų įsimintina ir maloni.

Pavasaris (kovo-gegužės mėn.)

Ledovana - Geriausios kelionių kryptys pagal sezoną

1. Pietų Ispanija

Pavasaris yra puikus metas aplankyti Andalūziją, Sevilija, Granada ir Kordoba, kurios vilioja ne tik nuostabiais istoriniais paminklais, bet ir šiltais orais, kurie puikiai tinka ekskursijoms. Pavasarį čia vyksta ir daugybė festivalių, tokių kaip Sevilijos mugė (Feria de Abril), kur galite pajusti tikrąją ispanišką atmosferą. Šios kelionių kryptys yra ypač populiarios tarp keliautojų, ieškančių šiltesnio klimato.

2. Nyderlandai

Balandis yra garsus dėl tulpių žydėjimo sezono. Keukenhofo sodai ir tulpėmis apsodinti laukai suteikia nepakartojamų vaizdų, o Amsterdamas žavi savo kanalais ir muziejais. Šios kelionių kryptys puikiai tinka pavasario atostogoms.

Vasara (birželio-rugpjūčio mėn.)

1. Graikijos salos

Graikijos salos, tokios kaip Santorinis, Mikonos ir Kreta, yra neabejotinai populiarios vasaros atostogų kryptys. Mėgaukitės nuostabiais paplūdimiais, mėlyna jūra ir gardžia vietine virtuve. Vasarą čia taip pat vyksta daugybė kultūrinių renginių ir festivalių. Šios kelionių kryptys yra idealios saulės mėgėjams.

2. Italija

Italija siūlo daugybę galimybių – nuo Toskanos vynuogynų iki Amalfio pakrantės. Milanas, Florencija, Roma ir Venecija yra tik keletas miestų, kuriuos verta aplankyti. Karštomis vasaros dienomis galite mėgautis ledais (gelato) ir atrasti Italijos istoriją bei kultūrą. Italija yra viena populiariausių vasaros atostogų krypčių.

Ruduo (rugsėjo-lapkričio mėn.)

Ledovana - Geriausios kelionių kryptys pagal sezoną

1. Prancūzija

Ruduo yra puikus metas aplankyti Prancūziją. Paryžius, Provansas ir Bordo siūlo nuostabius vaizdus ir skanų maistą. Rudenį taip pat vyksta derliaus šventės ir vyno festivaliai, kurie pritraukia tiek vietinius, tiek turistus. Ši kelionių kryptis yra puiki rudenį.

2. Portugalija

Portugalija, ypač Lisabona ir Portas, yra nuostabi rudens atostogų kryptis. Šiltesnis oras ir mažesnis turistų srautas leidžia mėgautis miestu ir jo kultūra. Ruduo taip pat yra puikus metas lankytis Madeiros saloje, kur galite pasimėgauti nuostabia gamta ir švelniu klimatu. Portugalija yra puiki atostogų kryptis rudeniui.

Žiema (gruodžio-vasario mėn.)

1. Austrija

Žiema yra slidinėjimo sezono pradžia, o Austrijos Alpės yra viena geriausių vietų mėgautis šiuo sportu. Tirolio ir Zalcburgo regionai siūlo puikias slidinėjimo trasas ir žavią kalnų atmosferą. Austrija yra viena populiariausių žiemos atostogų krypčių.

2. Tailandas

Tailandas yra puiki kryptis žiemą, jei norite pabėgti nuo šalčio. Šiltas klimatas, balti paplūdimiai ir egzotiška kultūra sukuria idealią vietą poilsiui. Bankokas, Puketas ir Ko Samujis yra tik keletas vietų, kur galite praleisti nepamirštamas žiemos atostogas. Tailando kelionių kryptis žiemą yra itin populiari.

Ledovana - Geriausios kelionių kryptys pagal sezoną

Keliaudami pagal sezoną, galite patirti geriausias kiekvieno regiono savybes ir išvengti nepalankių oro sąlygų. Planuokite savo keliones ir mėgaukitės nuostabiais įspūdžiais visus metus. Nepamirškite, kad planuojant atostogas svarbu atsižvelgti ir į asmeninę karščio toleranciją, kad jūsų kelionė būtų kuo malonesnė.